Järvamaa esindusklubil Paide Linnameeskonnal on jällegi üks kohalik toetaja juures, kui meie tegemistele paneb õla alla Paide Nofretete Ilusalong.

Koostöö tulemusena toetab Nofretete Ilusalong meie noortesüsteemi bussiprojekti, mis toob 2007 vanuseklassi poisid üle Järvamaa kahel korral nädalas ühistreeningutele Paidesse. Koostöö hõlmab ka Premium liiga kodumänge.

Paide Nofretete Ilusalongi juhatuse liige Kaspar Sadrak: “Paide Nofretete Ilusalongil on suur au ja rõõm liituda Paide Linnameeskonna toetajaskonnaga. Oleme väga uhked, et meie väikelinna jalgpalliklubist on lühikese ajaga välja kasvanud tõsine pretendent Premium Liiga medalikohtadele. Loodame anda omapoolse panuse, et koht meistrivõistluste pjedestaalil ei jääks Linnameeskonna jaoks pelgalt unistuseks ning Järvamaalt tuleks tänu Linnameeskonna tublile tööle noortega veel hulganisti andekaid jalgpallureid.

Paide Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli: “Mul on väga hea meel, et meie tegemisi märgatakse ja tunnustatakse üha rohkem – iga uus toetaja annab meile kindlust, et oleme õigel teel! Meie noortesüsteemis on ees põnevad ajad. Kui 2013. aastal, pärast Viktor Metsa Jalgpallikooli ühinemist, oli meil kaks treeninggruppi, siis tänaseks toimuvad Paide Linnameeskonna jalgpallitreeningud üle kogu Järvamaa. Et treeningute kvaliteeti veelgi tõsta, alustame kevadel ühistreeningutega Paides. Järva valla kõrval toetavad projekti mitmed kohalikud ettevõtjad ning kui tänavu teevad otsa lahti 2007. aastal sündinud poisid, siis iga järgmise aastaga lisandub uus vanuseklass. Sel suvel uue tippkvaliteediga katte saav kunstmurustaadion ja lähiaastatel Paidesse rajatav jalgpallihall parandavad meie treeningtingimusi veelgi!”