Premium liiga 20. vooru peetud kohtumises pidi Paide Linnameeskond leppima punktiga, kui võõrsil mängiti 1:1 viiki Pärnu Vaprusega.

Kuigi Paide kontrollis mängu ja survestas Pärnu väravat, püsisid võõrustajad kindlalt kaitses ja midagi kergelt ära ei andnud.

Teine poolaeg algas Paide korraliku initsiatiiviga lüüa värav, ent lõpuks oli ikkagi Vaprus see, kes Paide löömata väravad ära karistas, minnes 56. minutil kohtumist juhtima.

Paide otsis ja otsis võimalust kuidas lahti harutada Pärnu kaitseliin, kuidas üle kavaldada vastaste puurilukk… Lõpuks viis see sihile, kui 70. minutil andis Joseph Saliste palli karistusalasse, Andre Frolov võttis palli ühe puutega ette ning saatis palli vasaku jalaga tagumisse posti.

Kohtumise lisaminutil oli Henri Anieril suurepärane võimalus kolm punkti ära võtta, ent õnnetuseks tabas pall latti.

Reedel, 20. augustil ootab ees juba järgmine mäng, kui võõrsil minnakse vastamisi Tallinna Legioniga.

Paide LM koosseis: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Martin Kase, Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Sander Sinilaid (60. Kristofer Piht), Andre Frolov, Sergei Mošnikov, Hadji Drame, Siim Luts, Henri Anier.

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Kristofer Piht, Siim Aer, Kevin Kauber, Kevor Palumets.