Paide Linnanaiskond Tapa alustas pühapäeval oma teist hooaega naiste Teises liigas, kus esimeses kodumängus võõrustati Paide kunstmurul Kuusalu ja Raasiku ühendnaiskonda. Avamängust tuli võit tulemusega 2:1!

Meie naiskond avas skoori juba 6. minutil, kui Kelly Lilleoja tsenderdusest lõi õnnetu omavärava vastaste mängija Gitte Lees. 39. minutil lõi Epp Sepp seisuks 2:0, taaskord tegi eeltöö Kelly. Võimalusi oli veelgi, kuid löögid jäid ebatäpseks ja korduvalt päästis palle ka vastaste väravavaht.

Teisel poolajal said vastased mänguohjad mõneks ajaks enda kätte ning 56. minutil lõi Pille Plakk ühe värava tagasi. Poolaja teine pool kuulus taaskord meile, kuid rohkem väravani enam ei jõutud.

Paide Linnanaiskond Tapa valis endale hooajaks ka kapteni, kelleks on Liisi Troska, abikaptenid on Jana Prutenskaja ja Karmen Goldin.

Paide Linnanaiskond Tapa koosseis: Karmen Goldin, Epp Sepp, Merlin Paloson, Kelly Lilleoja, Carmen Juurik, Lizette Kassmann, Liisi Troska, Viktoria Martsinkevitš, Grete Adrat, Jana Prutenskaja, Keili Kadak.

Mängujärgsed kommentaarid:

Treener Kalmer Klettenberg: “Esimesel poolajal mängisime kohati väga ilusasti ja söödumängu oli kena vaadata. Muidugi oli ka probleeme ja asju, mida kindlasti tulevikus teisiti tegema peame. Teisel poolajal olid tüdrukud juba loorberitel puhkamas, arvati et mäng kestab 45 mitte 90 minutit. Õnneks saime poolaja teisel poolel end käima. Head meelt teeb ka see, et noormängija Lizette Kassmann sai kenasti hakkama ja et Carmen Juurik meie eest debüüdi lõpuks tegi! Eks järgmine nädal tuleb kõva lahing Infonetiga ja siis ole näha kus me asume, sest Kuusalu vast sel aastal liigas esimestele kohtadele ei mängi.”

Kapten Liisi Troska: “Saime seekord mängu kohe käima. Kui eelmisel hooajal pooltel mängudel oli vaja jääda kaotusseisu, et ärkaksime, siis nüüd haarasime koheselt initsiatiivi ja hakkasime kujundama mängupilti. Kindlasti andis energiat juurde ka esimene värav, mis küll vastasest endast võrku sahises ja hiljem teine, mille suutsime sinna ise toimetada. Igatahes mänguga võib täna rahule jääda. Super töö naiskonna poolt!”