Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskonna treenerite tiim sai võimsa täienduse, sest esindusnaiskonna peatreeneriks asub kogenud Jüri Saar!

64-aastane Jüri Saar pani 1991. aastal aluse Eesti jalgpalli domineerinud Pärnu Jalgpalliklubi naiskonnale, kes aastatel 1995-2017 võitis 13 Eesti meistritiitlit ning lõpetas meistrivõistluste medalikohal 24 järjestikusel hooajal. Aastatel 1997-1998 ja 2002-2007 oli Saar ka Eesti naiste koondise peatreeneriks. Lisaks treenerikarjääril tegutses Saar aastaid tippkohtunikuna, sh. 1994-1997 FIFA kategooria kohtunikuna.

Jüri Saar: „Peale pikka mõtlemist ja kaalumist erinevate variantide vahel, olen otsustanud vastu võtta Paide LM naiskonna juhendamise. Kindlasti jään ka edaspidi treenima Politsei- ja Piirevalveameti jalgpallivõistkondi. Paide noore ja ambitsioonika naiskonnaga loodan leida hea koostöö, et rõõmustada koos võistkonna ja klubiga. Minu ja klubi arusaamad on samad, kuidas tõsta Paide naiste jalgpall tugevalt kaardile ja sinna jääda. Alustame noorte treeninggruppide moodustamisega, et oleks pidev järelkasv naiskonnale ning soovime leida uutele gruppidele motiveeritud juhendajad. Lähim eesmärk on naiskonna taset tõsta ning jõuda järgmine aasta esiliigasse.“

Paide Linnanaiskond lõpetas tänavuse hooaja naiste Teises liigas kolmanda kohaga. Kui eelmistel hooaegadel pidas naiskond kodumänge Ambla staadionil ja treenis Tapal, siis uuest hooajast on nii treeningtöö kui kodumängud viidud üle Paidesse.

Tegevjuht Jaanus Pruuli: „Mul on väga hea meel, et me saime klubile appi nii tugeva ja tunnustatud treeneri! Soovime üheskoos naiste ja tüdrukute jalgpalli Järvamaal ja Kesk-Eestis tõsta uuele tasemele – tuleval aastal on plaanides nii tüdrukute jalgpallifestival kui ka uute gruppide avamine Paides ja Türil. Naiskonna kodumängude korraldamine Paides annab klubi fännidele parema võimaluse toetada naiskonda, kes on meie klubi kogukonna lahutamatu osa!“