Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 33. voorus kodus Pärnu Vapruse, mõlemad väravad lõi Tarmo Neemelo.

Kohtumine ei olnud õieti alata jõudnud, kui pall oli juba külaliste väravas. Pärnu kaitsja kehva tagasisöödule sai Neemelo jala vahele ning 40. sekundil oli skoor avatud! Paide jätkas täielikku domineerimist ning esimese tosina minuti jooksul ei saanud Vapruse mehed sisuliselt palli puudutadagi.

Head võimalused eduseisu suurendada olid nii Yann Yaol, Dejan Djermanovicil kui ka Pavel Dõmovil. Tänavuse hooaja loodetud viies nullimäng sai kurva lõpu 28. minutil, mil Pärnu karistuslööki ei suudetud kastis klaarida, vastased said kahel korral löögile ning Reno Mark viigistas.

Teisel poolajal kaitsesid tabelis viimasel kohal paiknevad pärnakad visalt ja kuigi Yao tegi vasakul äärel mida tahtis, jäädi i-le täpi panemisel hätta. Richard Aland tõrjus jalgadega kaks Yao teravat lööki, healt positsioonilt jäi kehvaks Djermanovici sooritus.

Paide oli lähedal veelgi tõsisemale äpardusele, kui nooruke Rene Merilo eksis palli klaarimisel, õnneks tabas vahetusmees Vihmoja vabalt terava nurga alt lüües vaid posti. Kui ei löö ise, lüüakse sulle – õige pea pani Edgar Tur vasakust äärest hea kõrge tsenderduse kasti, Neemelo võttis selle karuselt maha ja tõstis üle Alandi – 2:1!

Kolm võidupunkti kasvatasid vahe Tartu Tammekaga neljale silmale – 46 vs 42, tartlastel on pühapäeval ees võõrsilmäng Nõmme Kaljuga. Järgmisel nädalal sõidab Paide ise Kaljule külla reedel 26. oktoobril.

Paide Linnameeskond – Pärnu JK Vaprus 2:1 (1:1)