Paide Linnameeskonna noortevõistkondadest pidas eelmisel nädalavahetusel kõige tulisema mängu meie U12 Paide LM võistkond (treener Viktor Mets), kes kohtus Rakveres Tarvaga. Avapoolaja järel oldi 0:2 kaotusseisus, kuid siis lõid värava Randel Liiv, Rait Kohk ja Arkadi Burujan ning Paide juhtis 3:2. Viimase kuue minutiga skooris Tarvas aga kolmel korral ning jättis 5:3 võidu koju. Paide LM Tapa poisid kaotasid Jõhvis Lokomotivile 0:7. Esimesel poolajal lõi vastane ühe värava, teisel poolajal aga panid Jõhvi poisid oma paremuse maksma.

Heas hoos on Paide LM U16 poiste võistkond, kes selle vanuseklassi teises liigas sai neljanda võidu järjest ning tõusis tabelis jagama teist kohta. Viimati mängiti koduseinte toel Pärnu Poseidon üle koguni 12:0. Neli väravat lõi Karl Johannes Allmere.

Oma esimese võidu viigi ja kaotuse kõrvale sai Paide LM Türi 2004 poiste võistkond (treener Kristo Kiik), kes sai koduplatsil 1:0 jagu Raplamaa Jalgpalliklubist. Võiduvärava lõi Kristjan Kangur.

Viktor Metsa juhendatav U14 võistkond võõrustas Harju Jalgpalliklubi. Esimesel poolajal õnnestus meil kaks rünnakut väravaks realiseerida ja Robin Vestungi tabamustest juhtima asuda. Teisel poolajal lõid vastased meile väravad peale nurgalööke. Vastane mängis tehnilist ja lühikest söödumängu ning mäng lõppes 2:2. Neljast mängust saadud ühe võidu ja kolme viigiga on Paide viiendal kohal. Järgmisel laupäeval mängitakse Tallinnas liidri Legioniga.

Paide Linnanaiskond Tapa U15 tüdrukud tegid pika võõrsilsõidu peaaegu Lätti, kui Palupera staadionil FC Elvaga mängiti. Tugevate vastaste vastu meie jõud veel ei hakanud ja mäng lõppes 0:8 kaotusega, kusjuures esimene värav löödi alles 26. minutil.