Paide Linnameeskonna uuel koduleheküljel hakkame regulaarselt avaldama nädala kokkuvõtet meie noortevõistkondade tegemistest nii Eesti meistrivõistlustel kui kodumaistel ja välismaal toimuvatel turniiridel.

Paide Linnameeskonna noortevõistkondadel oli Eesti meistrivõistlustel tegus nädalavahetus – lisaks Liivo Leetma juhendatavale U16 võistkonnale said oma tänavuse hooaja tuleristsed ka Paide LM 2003-2004, Paide LM 2005-2006 ja Paide LM Tapa 2005-2006 gruppide poisid.

Viktor Metsa juhendatav Paide LM 2003-2004 võistkond alustas U14 kõige kõrgemat liigat (Esiliiga) 1:1 viigiga Tartu Santose poiste vastu. Paides toimunud mängus avas Kevin Joshua Kanne 23. minutil skoori, kuid teisel poolajal suutis Santos viigistada. Järgmises mängus võõrustatakse reedel 22. aprillil kell 18:00 Paide linnastaadionil Pärnu Vaprust.

Paide LM U16 võistkond sai kolmandas voorus esimese võidu kätte. Senised mängud olid andnud Viljandist 1:1 viigi Tulevikuga ja valusa 0:2 kaotuse kodus Nõmme Kaljule. Kolmandas mängus oli vastaseks tunduvalt nooremate poistega mängiv Sillamäe Kalev, kellest Paidele vastast ei olnud ja nii lõppes mäng meie poiste koguni 14:0 võiduga! Laupäeval 23. aprillil kell 11 võõrustab Paide Kalju Mängude Maja võistkonda.

U12 vanuseklassis on Paide LM (treener Viktor Mets) ja Paide LM Tapa (treener Lenno Kütismaa) poisid samas alagrupis, kus ülejäänud võistkonnad kõik Virumaalt (Kiviõli, Narva, Rakvere, Kohtla-Järve ja Rakvere). Avavoorus võeti omavahel mõõtu Paides enne Linnameeskonna ja FC Flora kohtumist. Seekord jäid Paide poisid 3:0 peale, väravad lõid avapoolajal Randel Liiv, Rait Kohk ja Arkadi Burujan. Pärast mängu liiguti linnastaadionile ja elati kaasa esindusmeeskonna 1:1 viigimängule FC Floraga!

Meie klubi kõikide võistkondade (nii noorte kui täiskasvanute) mängukalendril saate silma peal hoida https://www.paidelinnameeskond.ee/sundmused/ kaudu!