Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 22. voorus koduväljakul Abdul Razak Yusifi, Edgar Turi ja Deabease väravatest FC Kuressaare 4:1.

Paide viis 43. minutil juhtima Abdul Razak Yusif, kes kapten Andre Frolovi nurgalöögi väravasse saatis. Teisel poolajal mindi juba oma teed. 52. minuti värava eeltöö tegijaks oli Henri Anier, kes andis suurepärase söödu Edgar Turile. Ründaja pääses pikale soolojooksule, realiseerides värava postipõrkega vasakusse nurka! Vaid 10 minutit hiljem oli tegudel Deabeas, kelle 20 meetri iluvärav Paide eduseisu 3:0 suurendas. Külalised lõid 76. minutil küll ühe värava tagasi, ent Deabeasel oli sellele tabamusele vastus olemas. 85. minutil mängis Frolov lühidalt lahti karistuslöögi, Sergei Mošnikov ja Joseph Saliste omavahelised söödud leidsid Deabease, kes mänguvahendi värava allanurka lõi!

Premium liiga suundub nüüd lühikesele koondisepausile. Paide Linnameeskonnale saab koduväljakul taas kaasa elada 12. septembril, kui kell 15.00 algavas kohtumises minnakse vastamisi tabeliliidri FCI Levadiaga.

Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Martin Kase, Ishaku Konda, Edgar Tur, Abdul Razak Yusif (74. Sander Sinilaid), Andre Frolov, Sergei Mošnikov (88. Hadji Drame), Deabeas, Siim Luts (88. Kristofer Piht), Henri Anier.

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Kristofer Piht, Hadji Drame, Sander Sinilaid, Hindrek Ojamaa, Kevin Kauber.