Paide Linnameeskond alistas Espoos peetud treeningmängus 1:0 Veikkausliiga mulluse üheksanda meeskonna Honka, mängu ainsa värava lõi 55. minutil Karl Mööl.

Mängu alguses kontrollis pikalt palli Honka, kes etteruttavalt väga ohtlikuks kogu mängu jooksul ei saanudki. 20. minutil sai Paide mängu esimese korneri, pall mängiti lahti, kuid Heroli heale tsenderdusele Kristjan Pelt jaole ei saanud.

26. minutil oli aktsioonis Deabeas, kelle sööt värava alla oli hea, kuid Robi Saarma löök mitte nii hea ja väravavaht pääses ehmatusega. Kohe minut hiljem blokeeriti otsustaval hetkel Deabease võimalus. Honka parim moment tuli 40. minutil, aga Mihkel Aksalu oli valvel. Paar minutit hiljem klaaris Pelt ohtliku palli viimasel hetkel üle lati.

Teist poolaega alustas Paide aktiivselt. 51. minutil mängis Herol Deabease vabaks, kuid hollandlase löögi suutis väravavaht tõrjuda korneriks. 54. minutil sai Saag löögile, aga jällegi oli soomlasest puurivaht pallil ees. Minut hiljem tuli lõpuks teenitud värava – Deabeas trikitas kastis, söötis Karl Möölile, kes konksutas kaitsjast mööda ja saatis palli 18 meetrilt ristnurka!

57. minutil pidi Paide tegema sunnitud vahetuse, kui paremkaitses tublilt rassinud Siim Aer sai vigastada ja teda asendas Foday Trawally. Kapten Andre Frolov liikus vasakkaitsest paremale ja Kevor Palumets vasakkaitsesse. Soomlased vahetasid peagi välja suurema osa koosseisust ja mängutempo langes.

70. minutil oli kogu mängu aktiivselt tegutsenud Saarma lähedal teisele väravale, kuid tema löök tabas posti. Paide surve aina kasvas, 82. minutil teeniti kaks nurgalööki, mille lõpetuseks tulistas Saarma üle. Mängu viimasel minutil sai kasti joonelt proovida ka vahetusmees Kristofer Piht, kelle sooritus lendas meetrijagu üle.

Paide järgmiseks vastaseks on 4. veebruaril FC Flora, nädal hiljem mängitakse Legioniga.

Paide LM: Mihkel Aksalu, Andre Frolov, Ragnar Klavan (64. Rasmus Kallas), Kristjan Pelt, Siim Aer (57. Foday Trawally), Karl Mööl, Kevor Palumets, Herol Riiberg (68. Jaagup Luts), Deabeas Owusu Sekyere, Robi Saarma, Kaimar Saag (64. Kristofer Piht).