Paide Linnameeskond teenis Premium liiga teises voorus 3:1 võidu Esiliiga mulluse võitja Nõmme Unitedi üle ja jätkab täisedu kuue punktiga.

Avapoolajal täielikult domineerinud Paide läks 426 pealise kodupubliku ees juhtima tänu Robi Saarma väravale, täpse tsenderduse andis Dimitri Jepihhin. Edu duubeldas poolaja keskel Abdul Razak Yusif, lükates väravaesises saginas võrku Predrag Medici söödu.

Paide edu pidanuks olema oluliselt suurem, kuid väga head võimalused jäid kasutamata nii Saarmal, Siim Lutsul kui Thomas Agyepongil.

Teise poolaja alguses teenis Luts penalti, kuid Marko Meerits suutis Saarma penalti tõrjuda. Seejärel käis pall Unitedi väravas, kuid VAR-i sekkumine leidis Dehninio Muringeni patustamise käega.

Külaliste harvadest võimalustest tuli lõpuks Unitedi Premium liiga ajaloo esimene värav, kui Paide kaitseliin magas maha kõrge tsenderduse, mille väravasse vajutas Aleksander Alteberg.

Minimaalses kaotusseisus haistis United oma võimalust, kuid lõppsõna jäi siiski Paidele. Teisel üleminutil tegi külaliste noor kaitseliin korraliku prohmaka, Herol Riiberg andis ühe puutega läbisöödu ja Saarma lõi 3:1.

Järgmisel laupäeval kell 14.30 võõrustab Paide Linnameeskond FC Florat, kes 2. vooru viimases mängus tegi 2:2 viigi Tallinna Kaleviga.

Paide Linnameeskond – FC Nõmme United  3:1 (2:0)
10., 90+2. Robi Saarma, 27. Abdul Razak Yusif – 65. Aleksandr Alteberg

Väravasöödud: 10. Dimitri Jepihhin, 27. Predrag Medic, 90+2. Herol Riiberg – 65. Samuel Merilai
Hoiatused: 77. Andre Frolov – 26. Samuel Merilai, 90. Egert Õunapuu
Pealtvaatajaid: 426

Paide: Ebrima Jarju, Joseph Saliste (72. Patrik Kristal), Nikita Baranov, Dehninio Muringen, Henrik Ojamaa (72. Karl Mööl), Siim Luts (65. Andre Frolov), Abdul Razak Yusif, Predrag Medic (65. Oskar Hõim), Thomas Agyepong, Dimitri Jepihhin (58. Herol Riiberg), Robi Saarma.
Varus: Mihkel Aksalu, Hindrek Ojamaa, Silver Alex Kelder.

United: Marko Meerits, Samuel Merilai, Jakub Luka, Alexander Kapitan Bergman (63. Henri Leoke), Aleksandr Alteberg, Oleksandr Musolitin (63. Kaspar Rõõmussaar), Mihkel Järviste (80. Tristan Vendelin), Kevin Mätas, Jevgeni Demidov, Mõhhailo Plohhotnjuk (63. Egert Õunapuu), Murad Velijev.
Varus: Georg Mattias Lagus, Kaarel Leppsalu, Bruno Vain, Karl Läänelaid, Steven Salmistu.