Paide Linnameeskond tegi Premium liiga esimeses voorus väga tugeva avalduse, kui võõrsil alistati Tallinna Kalev skooriga 8:1. Kübaratriki sai kirja Paide särgis debüüdi teinud Joseph Saliste ning pikalt vigastusepausilt taas väljakule pääsenud Kevin Kauber tegi kolme väravasööduga suurepärase naasmismängu Premium liigasse! Siim Lutsu kaks väravat tähistasid tema esimesi väravaid Paide eest ning Ander Ott Valge sai oma auväärset 100. mängu samuti väravaga tähistada!

Kohtumine Sportland Arenal algas Paide täieliku ülekaalu all, kus esimese paarikümne minuti jooksul said mehed üheksal korral testida Kalevi puuriluku Karl Andre Vallneri valmisolekut.
Punn saadi pealt 36. minutil, kui vastaste kaitseliin mängiti üle ja Karl Mööl pääses löögile suunates palli meeste vahelt tagumise posti kõrvale.

6 minutit hiljem sai Kevin Kauber Sergei Mošnikovilt hea söödu, mille suunas edasi Joseph Salistele, kelle jaoks oli see vaid vormistamise vaev. Vaid kaks minutit hiljem oldi taas rünnakul, kui Kauber andis hea tsenderduse Siim Lutsule, kes ühe puutega mänguvahendi väravasse suunas, saades kirja oma esimese värava Paide eest! 3:0 seisult mindi ka vaheajale.

Teise kolmveerandtunni alguses võttis Paide hetkeks gaasi pedaalilt maha, kuid kauaks Kalevil seda lõbu ei lubatud. Kauberi kolmas väravasööt sündis 56. minutil, mille Luts kauni kauglöögiga läbi Vallneri näppude ristnurka suunas- 4:0!

61. minutil teenis Kristofer Piht penalti, mille ta realiseeris lüües kindlalt alla vasakusse nurka! Vaid neli minutit hiljem sai oma teise tabamuse kirja Saliste. 77. minutil sai Saliste Caprioli söödu järel kirja oma kübaratriki!

Võõrustajate auvärav sündis 80. minutil Eduard Golovljovi löögist. Paide väravaisu ei olnud veel täis – nurgalöögi järgsest olukorrast teenis Martin Kase penalti, mida asus lööma Caprioli. Pall oli võrgus, aga Paide mehed olid liialt rutakalt kastis. Korduspenalti saatis Caprioli aga latti. Vahetusest mängu sekkunud Ander Ott Valge, kellel täna täitus 100 mäng Paide eest lõi siiski kohe olukorra jätkuks ikkagi 8:1 ära!

Selle võiduga pööras meeskond ajalooraamatus uue lehekülje, nimelt ületati aastatel 2016 ja 2019 korratud 7:0 mänguskoori, mis seni oli Paide suurimaks võiduks Premium liigas.

Tänase mängutulemuse põhjal on küll raske veel anda hinnangut hooajale, aga mehed platsil näitasid, et hooaja ettevalmistused on läinud täkke ja algavaks hooajaks ollakse 100% valmis!

Paide Linnameeskonna esimene kodumäng toimub juba järgmisel laupäeval, 14. märtsil kui külla sõidab Narva Trans. Avavile kõlab kell 13.00 kunstmurustaadionil. TULE STAADIONILE, TULE TOETAMA!

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Muhammed Sanneh, Sergei Mošnikov (67. Andre Frolov), Bruno Souza Caprioli, Joseph Saliste, Kevin Kauber (71. Edgar Tur), Siim Luts, Kristofer Piht (82. Ander Ott Valge).
Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Andre Frolov, Edgar Tur, Ander Ott Valge, Siim Aer.