Paide Linnameeskond teenis Premium liiga hooaja avavoorus võõrsil Pärnu Vapruse vastu 3:1 võidu. Mängu saatuse otsustas Paide avapoolajal, Kristjan Pelt lõi kaks ja Siim Luts ühe värava.

Avapoolaeg algas Paide jaoks kerge ehmatusega, kui 6. minutil pääses Pärnu Vapruse Kristjan Kask vabalt löögile, meie õnneks tabas pall latti. Neli minutit hiljem oli mängu avavärav tõsiasi, kui Premium liigas debüüdi teinud Robi Saarma saatis nurgalöögi tagumisse posti, mille Kristjan Pelt oma Premium liiga esimeseks väravaks vormistas.

17. minutil, oli Pelt taas jaol, saates Kaimar Saagi efektse kannasöödu otse väravasse! Pärnu vastus tulu 24. minutil, kui Anton Krutogolovi eeltööle pani punkti Kask. Vaheajaks taastasid innukalt rünnanud, kuid kaitses üsna rabedalt tegutsenud külalised kaheväravalise eduseisu, kui Edgar Turi ja Kevor Palumetsa kombinatsiooni järel pääses löögile Saarma. Hendrik Vainu küll tõrjus, kuid õigel ajal õiges kohas olnud Siim Luts lõi 3:1.

Teisel poolajal jätkus Paide mänguline ülekaal, kuid väravale lähemal olid hoopis pärnakad, kes tabasid nii posti kui latti. Häid võimalusi skoori kasvatamiseks omasid nii Deabeas, Palumets, Saarma kui ka Kaimar Saag, kuid lisa seekord ei tulnud. Karel Voolaidi debüüt Paide peatreenerina lõppes seega 3:1 võiduga.

Juba pühapäeval kell 17.15 kohtub Paide Linnameeskond koduväljakul Nõmme Kaljuga. Mängu piletitulu annetab Paide klubi Ukrainas puhkenud sõja tõttu kannatavate inimeste toetuseks. Meie hea sõber Betsafe duubeldab omaltpoolt iga kassasse makstud toetuseuro.