Premium liiga hooaeg algas Paide Linnameeskonna jaoks võidukalt, kui suureskooriliselt alistati koduväljakul Narva Trans seisuga 5:1. Kaks väravat lõi Deabeas, ühe lisasid Siim Luts ja Henri Anier ning viimane tabamus oli Transi omavärav.

Hoolimata sajusest ilmast ja libedast väljakust näitasid mõlemad meeskonnad täna ründavat mängu. Kui avapoolaeg kulus pigem üksteise katsetamise võtmes, siis teisel kolmveerandil läks lahti tõeliseks väravatesajuks.

Paide avavärava vormistas 44. minutil Siim Luts, kes lahendas Sergei Mošnikovi poolt teele pandud löögiürituse. Puhkepausilt naasnud Paide lisas aga teisel kolmveeradil ühe käigu juurde.

48. minutil andis Sergei Mošnikov Henri Anierile suurepärase söödu, kes omakorda viis palli madalalt värava ette, mille Deabeas ilma probleemiteda väravaks vormistas. 2:0 eduseisu Paide siiski pikalt nautida ei saanud, sest vaid minut hiljem oli vahe Denis Poliakovi tabamuse järel taas minimaalne.

68. minutil lõi Henri Anier üle puusa palli efektselt vastaste võrku. Hea eeltöö väravale tegi taas Mošnikov. Rohkem Paide enam külalisele sõnaõigust ei andnud – 85. minutil suurendas Paide skoori veelgi Hindrek Ojamaa söödu järel Deabeas, ning teisel üleminutil vormistas 5:1 võidu Roman Nesterovski omavärav.

Kohtumises tegi oma Premium liiga debüüdi käesoleva hooaja eel klubiga liitunud 20-aastane ääreründaja Raimond Eino.

Nädala pärast, 21. märtsil ootab Paidet ees võõrsil kohtumine Viljandi Tulevikuga. Mängule saab kaasa elada ETV2 vahendusel.

Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Sander Sinilaid, Abdul Razak Yusif, Hindek Ojamaa, Karl Mööl, Deabeas Owusu Sekyere (85. Hadji Drame), Sergei Mošnikov, Andre Frolov, Siim Luts (85. Raimond Eino), Henri Anier.
Varus: Mattias Sapp, Hadji Drame, Martin Kase, Raimond Eino, Siim Aer, Jaagup Luts, Kevor Palumets.