Paide Linnameeskond alistas Evald Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalis Tallinna Legioni 2:1. Mõlemad väravad lõi sloveen Dejan Djermanovic, kes võidutabamuse sepistas 90. minutil!

Avapoolaega alustas paremini Esiliiga B valitseja Legion ja Paidel oli õnne, et skoor püsis viigis. Meie väravat kaitses seejuures Märten Pajunurm, sest Andrea Liotti operatsiooni järel olid kõik meie noored puurivahid juba karikas teiste võistkondade eest mänginud. Avapoolaega viimastel sekunditel avas Legioni poolelt skoor Rejal Alijev…

Teisel poolajal pani kodumeeskond täiskäigu sisse ja Djermanovici viies värav neljas mängus seadis 48. minutil jalule viigi. Mäng oli jõuline ja Kristo Tohveri kollane kaart välkus kaheksal korral. Paide surus ja surus, aga viimase palli kvaliteet jättis soovida. Kui tundus juba, et ees ootab lisaaeg, pani Paide oma kodupubliku juubeldama. Hea kiirrünnaku lõpetuseks riputas Andre Frolov ideaalse tsenderduse kasti, mille Djermanovic lähedalt võrku rammis!!! 2:1 ja töö tehtud!

Veerandfinaalid mängitakse 2019 kevadel. Juba laupäeval on uus mäng, kui meile sõidab külla täna karikamängus FC Flora 2:1 auti löönud Levadia. Mäng linnastaadionil algab kell 13.00.

Paide: Märten Pajunurm, Michael Lilander, Martin Kase, Sören Kaldma, Tanel Neubauer, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Henri Hanson, Yann Michael Yao, Ander Ott Valge, Dejan Djermanovic.
Varus: Kristjan Pelt, Joel Kokla, Henri Välja, Kristofer Piht, Tarmo Neemelo.