Premium liiga 4. voorus pidi Paide Linnameeskond alla neelama mõruda pilli, kui võõrsil jäädi 1:4 alla FCI Levadiale. Meie auvärava sai penaltist kirja Siim Luts, kelle jaoks oli see käesoleva hooaja neljandaks tabamuseks.

Lahtine ja kiiretempoline mäng soosis täna võõrustavad meeskonda, kes asus kohtumist juhtima juba 10. mänguminutil. Kuigi hea viigistamise võimalus oli nii Kristofer Pihil, Kevin Kauberil, Siim Lutsul kui Andre Frolovil, mindi poolajale 0:1 kaotusseisust.

Teist poolaega oli vaevalt mängitud minut, kui külma duššina sai omavärava kirja Martin Kase. 58. minutil suurendasid võõrustajad skoori juba 3:0.  Hoolimata seisust tablool võitles Paide isukalt edasi, otsides auväravat, mis saabus 80. minutil, kui Siim Luts realiseeris kindlalt penalti. Viimaseks naelaks osutus Levadia neljas tabamus karistuslöögist.

Kuigi omad võimalused olid nii Edrisa Lubegal kui ka Frolovil, jäi vastaste pruurilukk Artur Kotenko endale kindlaks ning vastu tuli võtta mõru 1:4 kaotus.

Tänasest mängust tuleb teha omad järeldused, et olla valmis 3. juunil toimuvaks kodumänguks FC Floraga.

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Karl Mööl, Sander Sinilaid, Andre Frolov, Joseph Saliste (56. Sergei Mošnikov), Siim Luts, Kevin Kauber, Kristofer Piht (56. Edrisa Lubega).
Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Edrisa Lubega, Sergei Mošnikov, Siim Aer, Kevor Palumets.