Paide Linnameeskond sai Premium liiga neljandas voorus hooaja esimese kaotuse, tunnistades Sportland Arenal täiseduga jätkava FCI Levadia 2:0 paremust.

Võitluslikul avapoolajal oli kaks peamist võtmemomenti. 11. minutil läks Rasmus Peetson duellis Henrik Ojamaa vastu palli klaarima, mänguvahend lendas kõrge kaarega Levadia värava suunas, tabades latti.

Poolaja keskel leidis VAR üles arusaamatu „käe“, kui brasiillane Felipe Felicio lükkas palli enne vea tegemist Nikita Baranovi kaenla alla ja nii sai Levadia teenimatu penalti, mille 24. minutil realiseeris Til Mavretic.

Paide katsed mängu tagasi tulla vilja ei kandnud. Kui võtta arvesse kaht kolmveerandtundi, oli Levadia selgelt näljasem ja parem meeskond ja nii oli Bourama Fomba 64. minuti värav karistuslöögi lahtimängimisel teenitud.

Järelejäänud mänguajal oli parimad momendid hoopis Levadial ning Paide rünnakuüritused sumbusid enamasti juba keskväljal. Võit tõstis Levadia 12 punktiga ainuliidriks, Paide langes Kalju järel kolmandaks. Viiendas voorus võõrustab Linnameeskond 6. aprillil kell 14.30 FC Kuressaaret.

Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond  2:0 (1:0)