Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 5. voorus tunnistama Narva Transi 1:0 paremust. Jäisel väljakul peetud mängu ainsa värava lõi 39. minutil nurgalöögi järel Dante Leverock.

Tugevates miinuskraadides peetud mängus oli väljak mõistagi mõlema meeskonna jaoks võrdne, kuid jalgpallist oli asi paraku kaugel. Tuleb vaid vutijumalat tänada, et arvukate libisemiste ja kukkumiste juures keegi tõsisemalt vigastada ei saanud.

Meie parim võimalus avapoolajal oli Yann Michael Yaol, kes tabas veerandtunnise mängu järel Artur Kotenko valvatava värava posti. Poolaja lõpus haaras Narva avapoolaja mängupilti arvestades ehk ka teenitult juhtohjad, kui nurgalöögi järel oli trahvikastis liialt vabaks jäetud leegionär Dante Leverock, kel jagus luksust pall jalaga võrku saata.

Teisel poolajal oli Paidel hea viigivõimalus 70. minutil kandis, mil Yao lõi esmalt pallist mööda ja seejärel saatis Ander Ott Valge trahvikastis palli taevasse. 87. minutil oli veel üks variant kapten Andre Frolovil, kuid temagi löök lendas üle lati.

Linnameeskonna ridades tegi debüüdi Tarmo Neemelo, kuid vaatamata Paide tugevale lõpuminutite survele pidas hooaega väga hästi alustanud Narva Trans suuremate probleemideta vastu.

Paidel on nüüd neljast mängust vaid 2 punkti ja Transil juba 10. Järgmise mänguni on nüüd paar nädalat, sest vahepeal on koondisepaus. 31. märtsil võõrustab Paide Linnameeskond Nõmme Kaljut.

JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 1:0 (1:0)