Premium liiga 24. vooru mäng Paide Linnameeskonna ja FCI Levadia vahel kujunes A.Le Coq Arenal tõeliseks thrillermänguks, kus lõpptulemusena pidid külalised tunnistama vastaste 3:2 paremust.

Paide jäi kiirelt tagaajaja rolli, kui juba mängu 8. minutil asusid võõrustajad mängu juhtima, mille tulemusena mindi ka poolajale.

Teisel kolmveerandtunnil rullus lahti tõeline thriller, mis kestis kuni lõpuvileni.

Sellel hooajal esimest korda Paide algkoosseisust alustanud Brasiilia mängumees Bruno Caprioli näitas juba avapoolajal, et tema terav jalg võib olla ohtlik, mis sai tõestust 67. minutil kui tema nurgalöögi järgsest olukorrast sai oma hooaja esimese värava kirja Mikel Gurrutxaga. Ent viigiväravat Paide kaua nautida ei saanud, sest vaid kaks minutit hiljem lõi Levadia oma teise ning 75. kolmanda. Kui tundus juba, et paidelastel rohkem mängus sõnaõigust ei ole, näitas Caprioli 81. minutil taaskord klassi, kui tema poolt teele saadetud nurgalöögist lõi oma teise värava Gurrutxaga. Veidi hiljem avanes Yann Michael Yaol hea võimalus kohtumine viigistada, kuid kahjuks jõudis Sergei Lepmets löögi tõrjuda.

Mängu lõpp tõi ka mitmeid kollaseid kaarte, millest kaks teenis Gurruxtaga, kes selle tulemusena jätab järgmise kohtumise Maardu Linnameeskonnaga vahele.

Paide jätkab 49. punktiga kolmandal kohal. Järgmine vastasseis ootab meid ees juba pühapäeval, 25. augustil kui koduväljakul võõrustame Maardu Linnameeskonda.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Bruno Souza Caprioli (84. Sören Kaldma), Andre Frolov, Henri Välja (46. Sander Sinilaid), Yann Michael Yao, Edgar Tur, Ander Ott Valge (83. Kristofer Piht).
Varus: Mattias Sapp, Rasmus Kallas, Joel Kokla, Sören Kaldma, Sander Sinilaid, Kristofer Piht.