Hooaja eelviiviimases Premium liiga kohtumises pidi Paide Linnameeskond võõrsil kahjuks FC Flora vastu vastu võtma 0:3 kaotuse.

Vastaste kiirele väravale teisel minutil Paidel enam vasturohtu ei leidnud ning kuigi avapoolajal püüdsid vahet vähendada nii Hindrek Ojamaa kui kapten Andre Frolov, siis vaheajapausile mindi 0:2 kaotusseisust. 48. minutil löödud Flora kolmas värav oli ka mängu otsustavaks.

Suured tänud meie fännidele, kes hoolimata talvisest ilmast ja skoorist tablool tegid tribüünidel kõvasti, kõvasti häält ja elasid meile kaasa!

Premium liiga hooaeg on jõudmas nüüd lõpusirgele, jäänud on pidada vaid viimane lahing, mis leiab aset juba nädala pärast 5. detsembril, kui kell 13.00 algavas kohtumises võõrustame Nõmme Kaljut.

Paide: Mihkel Aksalu, Edgar Tur, Rasmus Kallas, Kristjan Pelt, Hindrek Ojamaa, Kevor Palumets, Andre Frolov, Foday Trawally, Deabeas (66. Kristofer Piht), Henri Anier, Siim Luts.
Varus: Mattias Sapp, Kristofer Piht, Sander Sinilaid, Matrix Einer, Ishaku Konda, Kevin Kauber, Kevin Metso.