Paide Linnameeskond teenis hooajaeelsetes mängudes kolmanda võidu järjest, alistades Läti meistriliiga mulluse kuuenda meeskonna Jelgava 1:0.

Võrreldes kolmapäevase 6:2 võidumänguga FK Metta üle, jäid väikeste vigastustega mängust eemale Kristofer Piht, Alieu Gibba ja Abdul Razak Yusif.

Esimene poolaeg kuulus Paidele. Dimitri Jepihhini löögi tõrjus vastaste väravavaht, kes mõned minutid hiljem eksis, kuid ei Robi Saarma ega Jepihhin suutnud head võimalust ära kasutada. Jätkuolukorras blokeeriti Thomas Agyepongi pealelöök korneriks.

Jelgava parima momendina lõi nigeerlasest ründaja Joseph Ede 19. minutil napilt mööda. 32. minutil kombineerisid Saarma ja Hendrik Ojamaa, kuid lätlaste väravavaht tuli Saarma löögile hästi vastu.

Paide haaras penaltist eduseisu 39. minutil, kui Jepihhini vastu tehtud vea järel realiseeris 11 meetri karistuslöögi Herol Riiberg.

Teisel poolajal lõid ohtrad vahetused Linnameeskonna mängurütmi sassi. Kuigi keskväljal tegutseti aktiivselt, jooksid kõik rünnakuüritused liiva ja korralikule pealelöögini ei jõutudki. Paaril korral päästis Paide heade tõrjetega halvimast viimaseks 25 minutiks Mihkel Aksalu välja vahetanud Ebrima Jarju.

1:0 võit oli siiski tõsiasi. Viimases Premium liigale eelnevas kontrollmängus läheb Paide reedel 23. veebruaril vastamisi Tallinna Kaleviga. Mäng toimub Raja jalgpallihallis algusega kell 11.30.

Paide LM: Mihkel Aksalu (67. Ebrima Jarju), Joseph Saliste (57. Silver Alex Kelder), Dehninio Muringen (46. Nikita Baranov), Hindrek Ojamaa (67. Robin Kane), Andre Frolov (57. Karl Mööl), Herol Riiberg (46. Oskar Hõim), Predrag Medic, Henrik Ojamaa (67. Patrik Kristal), Robi Saarma (46. Abega Enyang Ngu), Thomas Agyepong (57. Siim Luts), Dimitri Jepihhin (46. Daniel Luts)