Paide Linnameeskonnal jäi värskelt Eesti meistrilt FC Floralt revanš võtmata, kui koduväljakul saadi Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalis 3:1 kaotus.

Paide asus kohtumist küll juhtima 17. minutil, kui Henri Välja kauglöök lendas Flora värava ristnurka, ent teisel poolajal oma mängu parandanud Flora vastu kodumeeskond enam ei saanud ja nii pidi meie puurilukk Mait Toom oma seljatagant välja korjama kolm palli.

Selleks hooajaks on meeskonna karikateekond lõppenud. Premium liigas on veel jäänud pidada kaks tähtsat kohtumist- esmalt sellel pühapäeval, kui Tartus mängime sealse Tammekaga ning 9. novembril võõrustame hooaja viimasel kodumängul FCI Levadiat.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Bruno Caprioli, Andre Frolov, Henri Välja (80. Sander Sinilaid), Yann Michael Yao, Siim Luts (46. Edgar Tur), Ander Ott Valge (76. Tarmo Neemelo).
Varus: Mattias Sapp, Rasmus Kallas, Sander Sinilaid, Edgar Tur, Tarmo Neemelo.