Paide Linnameeskond tegi täna Premium liiga 27. voorus klubi ajalugu, kui 4:2 võiduga kindlustati endale medal! Millist värvi medal hooaja lõpuks täpsemalt tuleb, selgub juba järgmise kolme vooruga, kui Paidet on ees ootamas võõrsilmäng FCI Levadiaga (22. november) ning kaks kodumängu FC Flora (29. november) ja Nõmme Kaljuga (6. detsember).

Paide võidutee algas 6. minutil Sergei Mošnikovi söödust Edrisa Lubegale. Kümmekond minutit hiljem oli Mošnikov taas tegudel, mängides nurgalöögi madalalt lahti. Kevin Kauber pääses löögile realiseerides olukorra 2:0.

Kuigi külalised said avapoolaja lõpul kätte värava, mindi pausile Paide 2:1 eduseisult.

Teise poolaja keskpaigas põrkas meie teise värava autor Kauber nii õnnetult vastasega peadpidi kokku, et toimetati hiljem kiirabiga edasi kontrolli. Soovime Kevinile kiiret, kiiret paranemist!

Vahetusest mängu sekkunud Henri Anier näitas aga taaskord klassi, kui vajas väravalöömiseks vaid ühte puudet! 61. minutil tegi Edgar Tur äärelt hea eeltöö, kastis jäi vabaks Anier, kes üle puusa palli väravasse saatis. 9. minutit hiljem oli ründaja taas resultatiivne, kui realiseeris kindlalt Mošnikovi poolt teenitud penalti.

Külalised Narvast said mängu lõpul tagasi küll veel ühe värava, aga mänguskoori see enam ei muutnud. Tänases kohtumises sai oma esimesed mänguminutit üle pika aja kirja vigastusest taastunud Siim Luts.

Kolm magusat võidupunkti on kirjutatud tabelisse, ajalugu on tehtud!

Enne viimast otsustavat kolme vooru on Paide Linnameeskond 60 punktiga taganud vähemalt pronksi. Kaks mängu vähem pidanud FCI Levadia jääb meist maha 10  ja Nõmme Kalju 11 punktiga.

Paide: Mait Toom, Joseph Saliste, Abdul Razak Yusif, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Karl Mööl, Andre Frolov (79. Siim Luts), Sergei Mošnikov, Edrisa Lubega (71. Deabeas), Kevin Kauber (59. Henri Anier), Edgar Tur.

Varus: Mattias Sapp, Henri Anier, Hadji Drame, Martin Kase, Siim Luts, Siim Aer, Deabeas.