Heitlikus vihmasajuses ilmas teenis Paide Linnameeskond oma hooaja 12. võidu, kui Premium liiga 19. voorus alistati koduväljakul FC Kuressaare 6:1! Meie väravate eest hoolitsesid kahe iluväravaga Yann Michael Yao, ühega Andre Frolov, Ander Ott Valge, Alassana Jatta ja Henri Välja.

Kohtumine algas mõlema meeskonna jaoks kombates ja piire otsides. 23. minutil lükkas Paide aga oma mängumasina täistuuridel käima. Esmalt sahistas vastaste võrku lühikeste vahedega Yann Michael Yao, kes nende väravatega sai kirja oma hooaja viienda ja kuuenda tabamuse. Sellega jagab ta Alassana Jatta järel teist-kolmandat kohta Henri Väljaga.

Paide hoog aga ei pidurdunud. 37. minutil sai oma hooaja teise tabamuse kirja kapten Andre Frolov, kes vastaste väravavahi kehva puute enda kasuks pööras. Minut enne esimese poolaja lõppu, tegi Bulgaaria meistriliiga klubist Paidesse naasnud Edgar Tur hea eeltöö, mille Ander Ott Valge ilma igasuguse probleemita oma hooaja viiendaks väravaks vormistas!

Teisel poolajal, 59. minutil lõi Kuressaare auvärava Märten Opp. Selge oli aga see, et Paidele neljast väravast ei piisanud. Vahetusest sekkunud Alassana Jatta kulus vaid kolm mänguminutit, et vormistada 5:1! Hea eeltöö väravale tegid Karl Mööl ja Henri Välja, kes vähem kui 10 minutit hiljem saatis vastaste võrku meie kuuenda palli.

19. vooru järel on Paidel tabelisse teenitud 39 punkti, millest 12 on võitu, 3 viiki ja 4 kaotust. Tänu parema väravatevahega: 43:15 tõusis Linnameeskond kolmandale kohale, edestades sama (39) punktiskooriga Nõmme Kaljut. Kumb jätkab kolmandal kohal, kumb neljandal, sellele põletavale küsimusele saab vastuse juba 19. juulil kui Paide sõidab Hiiule Kaljule külla.

Kindlasti hoidke meie Facebooki lehel silm peal, sest mängule väljub ka meie suur 50 kohaline fännibuss. Täpsem info juba peagi!

5. juulil kell 19.00 Paide linnastaadionil

Paide Linnameeskond – FC Kuressaare 6:1 (4:0)
23., 27. Yann Michael Yao, 37. Andre Frolov, 44. Ander Ott Valge, 73. Alassana Jatta, 84. Henri Välja – 59. Märten Opp

Väravasöödud: 23. , 73. Henri Välja, 27. x, 37. x, 44. Edgar Tur, 84. Karl Mööl – 59. Sander Laht
Hoiatused: 45. Sander Seeman – 52. Edgar Tur
Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.