Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 18. voorus 342 pealtvaataja eest Tallinna Kalevi 2:0 ja tõusis liigatabelis Tartu Tammekast vaid kahe punkti kaugusele.

Mängus, mida külastas Eesti jalgpallikoondise kapten ja Kalevi president Ragnar Klavan, haaras kodumeeskond eduseisu juba 4. minutil, kui tõelise maasika kauni käärlöögi näol virutas võrku Henri Hanson! Hanson on hoos, sest nädal tagasi sahistas ta Viljandi võrku kahel korral.

Kõrge tempoga mängus, kus Kalev osutas tugevat vastupanu sai otsustavaks maikuu Premium liiga parimaks mängijaks valitud Samson Iyede meistriklass – 81. minutil teenis ta penalti ja ühtlasi vastaste kapteni Alger Džumadili eemaldamise – ja nigeerlane ise realiseeris külmavereliselt ka penalti – 2:0!

Paide auklik kaitse on mäng-mängult muutunud kindlamaks ja tasuks teine nullimäng jutti! Tabelis on poole hooajaga 20 punkti ja kindel kuues koht. Kolmapäeval Floraga pallival Tammekal on 22 silma, neljas koht ja Narva (35) on siiski üsna kaugel. Nüüd ootab ees MM-finaalturniiri paus ja Premium liiga mängudega jätkatakse alles juuli teises pooles. Uuel nädalal saab Paide teada oma vastase karikavõistluste 1/32 finaalis.

Aitäh meie hooaja rekordpublikule ja peatse kohtumiseni!!!

Paide Linnameeskond – JK Tallinna Kalev  2:0 (1:0)