Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskonna toetajate read said väärt täienduse, kui klubi tegemistele pani õla alla Euroopa juhtiv ehitusseadmete rendi- ja müügiettevõte Ramirent. Koostöö tulemusena kaunistab Ramirendi logo algaval hooajal Paide Linnameeskonna esindusmeeskonna mängusärki.

Ramirendi tegevjuht Heiki Onton: Alustame suurima hea meelega koostööd Paide Linnameeskonnaga. Ramirendi jaoks on oluline toetada jalgpalli ja see tuua meie inimestele lähemale, harrastajatele lihtsamini kättesaadavaks ja kogu rahvale elamusi pakkuvaks. Sarnaselt Ramirendile tegutseb Paide Linnameeskond mitmetes paikades üle Eesti, tänu millele on neil väga oluline roll Eesti jalgpallis. Ramirendi eesmärk on pakkuda klientidele sujuvat teenindust naeratusega ning loodame, et Paide Linnameeskond pakub jalgpallifännidele sujuvat mängu, mis toob naeratuse näole!

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Oleme Ramirendi otsuse üle asuda Paide Linnameeskonna toetajaks loomulikult väga rõõmsad. Ehitusettevõtjana tean, et Ramirent on enda valdkonnas väga hinnatud ja edukas ettevõte, kellel on rendipunktid üle kogu Eesti. Erilist head meelt valmistab muidugi see, et kõigi teiste asukohtade kõrval on Ramirent korraliku rendipunktiga esindatud ka meie klubi südames Kesk-Eestis Paides. Oleme aegade jooksul neilt ka ise korduvalt abi saanud nii soojakute, tellingute kui kõige muu osas, mida staadionitel või mängupäeva korraldades vaja on läinud.“

Ramirent Baltic AS, mis kuulub Ramirent Plc koosseisu, on suurim ehitusseadmete rendi- ja müügifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 45 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti, kust saab rentida või osta käsitööriistu, tellinguid, tõstukeid, ekskavaatoreid, laadureid, soojakuid, raketisi, generaatoreid jm ehitusseadmeid ning tööriistu. Kontsernis töötab ca 3200 inimest, osakondi on 300, mis asuvad 10 riigis Põhja-, Kesk- ning Ida-Euroopas. Ramirent Plc on osa Loxam Grupist, mis on suuruselt kolmas ehitusseadmete rendiettevõte maailmas. Ramirent on 2008. aastast olnud ka Eesti Jalgpalli Liidu suurtoetaja.

Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskond alustas laupäeval oma 12. hooaega Premium liigas 8:1 võiduga Tallinna Kalevi üle. Paide Linnameeskonna noortetöö ulatub üle kogu Järvamaa, 24 treeninggrupis Paides, Türil, Koerus, Järva-Jaanis, Aravetel, Roosna-Allikul, Kärul ja Väätsal treenib igapäevaselt üle 400 poisi ja tüdruku.

Foto: Heiki Laan