Sel nädalal sai alguse koostöö Paide Linnameeskonna ning spordifüsioteraapia ja taastumis- ning treeningvahendite valdkonna tipptegija, osaühingu Spordihooldus vahel.

Spordihooldus hakkab kandma hoolt Linnameeskonna mängijate igapäevase professionaalse treening- ja taastumisprotsessi juurde kuuluvate vahendite eest.

Osaühingu Spordihooldus tegevjuht Arkko Pakkas: “Paide Linnameeskond on ambitsioonikas klubi, kelle tegemised ja ühtehoidev kogukond on jäänud silma nii palliplatsidel kui nende kõrval. Spordihooldusel on heameel asuda koostööle klubiga, kes panustab oma mängijate heaollu ja tervisesse ning püüdleb alati kõrgemate eesmärkide poole.”

Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams: “Spordihoolduse pakutavad spordifüsioteraapia võimalused ja vahendid, lisaks sporditoidud ja muu tarviline, on tippjalgpalluri igapäevatöös ülimalt olulised. Need aitavad meie mängijatel treenida, taastuda ning oma võimeid veelgi paremini realiseerida. On väga suur rõõm tervitada oma valdkonna tipptegijat, Spordihooldust, meie koostööpartnerite peres!”

Spordihoolduse tooted ja teenused on mõeldud kõigile, kes on füüsiliselt aktiivsed ning tahavad püsida terved. Pakkudes parimaid ning uusimaid võimalusi ja lahendusi peamiselt spordifüsioteraapia vallas, hõlmab Spordihoolduse tootevalik ka treeningvahendeid, tervisetooteid ja mitmeid taastumisseadmeid nii lihtsalt aktiivsetele ja rahvaspordiga tegelevatele inimestele kui tippatleetidele. Oluliseks osaks Spordihoolduse missioonist on kehaliselt aktiivsete inimeste teadlikkuse tõstmine spordifüsioteraapia kasutamise võimaluste kohta igapäevaelus.

Spordihoolduse kauplus asub Tallinnas Mustamäe tee 60 ning e-pood aadressil spordihooldus.ee.