Paide Linnameeskonna klubipere sai aprillikuus täiendust, sest meie noortesüsteemiga ühines jalgpalliklubi Paide Sport. 2005. aastast Paide Sporti vedanud Veiko Kurimist sai ühtlasi Paide Linnameeskonna noortetreener.

Veiko Kurim: „Pärast aastaid paralleelset “jalgpallipõllu” kündmist otsustasime oma jõud Järvamaa jalgpalli hüvanguks ühendada. Loodetavasti saavad ühised jõupingutused viljakad olema!“

Spordidirektor Gert Kams: „Meil on väga hea meel, et kõik Paide noored jalgpallurid saavad edaspidi koos harjutada ja võistelda ning meie suur treeningkeskus muutub seeläbi veelgi tugevamaks. Veiko vedas oma treeninggruppe aastaid põhitöö kõrvalt ja saab nüüd täielikult pühenduda treeneriametile.

Ühinemise tulemusena paneb Paide Linnameeskond tänavu Eesti noorte meistrivõistluste 2009 vanuseklassis välja kaks võistkonda, mida juhendavad Rauno Kald ja Veiko Kurim.

Järvamaa esindusklubil Paide Linnameeskonnal on treeninggrupid üle kogu maakonna – Paides, Türil, Kärul, Väätsal, Järva-Jaanis, Koerus, Aravetel ja Roosna-Allikul.