Esmaspäeva varahommikustel tundidel jõudis Paide Linnameeskonna esindus Gruusia pealinna Tbilisisse, kus juba neljapäeval minnakse Boris Paichadze Dinamo Arenal konverentsiliiga esimese kvalifikatsiooniringi avamängus vastamisi tituleeritud ja maineka Gruusia suurklubi Dinamo Tbilisiga. FOTO: Marek Tiits

Mõnevõrra eksootilise reisi äkilisus pakkus klubi kontoripoolele omajagu peamurdmist, ent ülesandega saadi kenasti hakkama. Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli tõdes, ei loositulemuste järel läks lahti palavikuline töö, et panna paika optimaalne reisimarsruut ja -aeg.

“Meil tuli väga kiiresti reageerida lendude broneerimisel, sest kohtade saadavusega oli puhkusereiside tipphooajal tõsiseid probleeme,” kõneles Pruuli. “Õnneks hakkasime tööga pihta piisava ajavaruga, loetud minutite jooksul pärast loositulemuste selgumist; ning lõpuks laabus kõik kenasti. Tbilisisse lendasime Tallinnast läbi Istanbuli ning tagasi saame Riia kaudu. Lõpuks saime paika sellise graafiku, mis annab meeskonnale aega nii enne kui pärast võõrsilmängu reisiväsimus välja puhata ja korralikult mängudeks valmistuda ilma, et ajasurve kuklas kummitaks. Homme liituvad meiega veel ka U-17 koondise juurest saabuv abitreener Ats Sillaste ning meeskonna arst Rostislav Zjablov. ”

22-liikmelise meeskonna koosseisu põhitegijatest jäi Eestisse maha vaid Herol, kes ravib põlvevigastust ning on loodetavasti rivis koduseks korduskohtumiseks 14. juulil.

Mängueelne pressikonverents toimub kolmapäeval kell 17.30 Eesti aja järgi. Mäng algab neljapäeval kell 20.00 Eesti aja järgi. Otseülekande vaatamise võimaluste kohta Eestis edastame info esimesel võimalusel.

Meeskonna koosseis Gruusias

VÄRAVAVAHID

Mihkel Aksalu
Ebrima Jarju

KAITSJAD

Ragnar Klavan
Joseph Saliste
Abdul Razak Yusif
Hindrek Ojamaa
Kristjan Pelt
Edgar Tur
Rasmus Kallas

POOLKAITSJAD JA RÜNDAJAD

Andre Frolov
Sergei Mošnikov
Karl Mööl
Siim Luts
Kevor Palumets
Dominique Celidor Simon
Kaimar Saag
Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere
Robi Saarma
Ebrima Singhateh
Bubacarr Tambedou
Kristofer Piht
Raimond Eino

Peatreener: Karel Voolaid
Abitreenerid: Erki Kesküla, Ats Sillaste
Väravavahtide treener: Jüris Sahkur
Füsioterapeudid: Riina Riisik, Raiko Karpov
Fitness-treener: Andrei Veis
Arst: Rostislav Zjablov
Videoanalüütik: Egon-Eret Rinaldo
Spordidirektor: Gert Kams
Tegevjuht: Jaanus Pruuli
Meediajuht: Marek Tiits
Sotsiaalmeedia spetsialist: Karl-Thomas Kallasmaa