Paide Linnameeskond on liitunud kodanikualgatusega PAI, mille raames anname tasuta hooajaringse sissepääsu klubi kodumängudele kõigile Eesti meditsiiniõdedele ja hooldustöötajatele.

Lisaks kutsume kõiki jalgpallisõpru toetama kuni 1. juunini kestvat toetuskampaaniat „Teeme pai!”, mis kogub annetusi õdede ja hooldustöötajate heaolu toetamiseks.

MIS ON PAI?

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötatajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult.

Algatusega luuakse ja võetakse kasutusele PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada PAI algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti käesoleva aasta lõpuni, võttes aja maha tööst ja muredest pisikeseks puhkuseks.

Ühtlasi juhitakse avalikkuse ja riigijuhtide tähelepanu vajadusele meie õdede ja hooldustöötajate töötingimuste parandamiseks, töö väärtustamiseks ja sissetulekute suurendamiseks. See kriis on äratuskell, mis näitab väga teravalt juba aastaid kestnud õdede ja hooldustöötajate puuduse suurust Eesti tervishoiusüsteemis.

Algatus saab teoks sadade tublide inimeste ja ettevõtete toel ja koostöös.

Kutsume ka teid, head jalgpallisõbrad toetama kuni 1. juunini kestvat toetuskampaaniat „Teeme pai!”, mis kogub annetusi õdede ja hooldustöötajate heaolu toetamiseks.

Toetuskampaania partner on Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond, mis konverteerib annetuse ilma teenustasu võtmata edasi PAI kaartideks. Toetusi oodatakse Sihtasutusele Kuressaare Haigla Toetusfond eraldi arveldusarve EE824204278618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna „PAI”. Toetusi saab teha ka helistades numbrile 9000105 (5 eurot) või 9000110 (10 eurot).

PAI kaartide jagamine on planeeritud mais ja juunis ning nende kasutamise periood on 1. juunist kuni 31. detsembrini 2021.a.