Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond ja Järva Tarbijate Ühistu pikendasid 2015. aastal alanud koostööd, mille tulemusena jätkab Järva Tarbijate Ühistu jalgpalliklubi noortetöö peatoetajana aastatel 2021-2023.

Paide Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli: “Meie klubi jaoks on väga oluline, et kuus aastat kestnud koostöö kohalikus kogukonnas nii tähtsat rolli mängiva suurettevõttega sai loogilise jätku. Oleme viimastel aastatel üha rohkem rõhku suunanud noortetöö kvaliteedi tõstmisele ning infrastruktuuri parandamisele ja toetajate panus selle juures on ülioluline. Kõik meie noortevõistkonnad kannavad Eesti meistrivõistlustel uhkusega võistlussärke, mille on Paide Linnameeskonna ja Coop Järva logod. Suur suur aitäh toetuse eest!”

Järva Tarbijate Ühistu juhi Tõnu Uibopuu sõnul on oma piirkonna kogukonna toetamine ühistulise tegevuse loomulik osa. „Tarbijaühistu on loodud kohalike inimeste poolt ja me lähtume oma igapäevatöös eelkõige kohalike inimeste huvidest. Parim viis kogukonda panustamiseks ongi meie hinnangul just noorte spordi toetamine, sest see paneb aluse noorte liikumisharrastustele ja tervislikele eluviisidele,“ lisas Uibopuu.

Järva Tarbijate Ühistu alustas tegevust aastal 1911, mil loodi Paide Kaubatarvitajate Ühisus “IWA”. Tänase nime sai ühistu endale 1992. aastal. Ühistu tegutseb Järvamaal, Lääne-Viirumaal, Ida-Virumaal, Harjumaal ja Tartumaal. Täna on ühistul kokku 890 töötajat, 3363 liiget ehk klientomanikku ning 43 müügi-ja teenindusüksust, sh Coop Maksimarketid, Coop Konsumid, Coop väikepoed ja tööstuskauplused. Lisaks jaekaubandusele tegeleb Järva Tarbijate Ühistu veel toitlustamisega.

Paide Linnameeskond on Järvamaa ja Kesk-Eesti juhtiv jalgpalliklubi, kel on tervet Järvamaad katvas noortesüsteemis treenimas pea 400 noort ja last. Klubi viib Paide kõrval jalgpallitreeninguid läbi Türil, Väätsal, Koerus, Järva-Jaanis, Roosna-Allikul ja Aravetel . Klubi esindusmeeskond mängib alates 2009. aastast jalgpalli Premium liigas, kus 2020. aastal teeniti ajalooline 2. koht.