Paide Linnameeskond tegi suvise üleminekuakna raames esimese täienduse, kui Järvamaa esindusmeeskonna partnerklubist Real de Banjulist liitus meeskonnaga 19-aastane Gambia poolkaitsja Foday Darboe. Foto: Albert Kerstna / Stuudio24.

Värske liituja on teenitud võimaluse üle ääretult tänulik. “Mul on väga hea meel, et olen jõudnud Paidesse ning saanud siin liituda oma endiste meeskonnakaaslastega Gambiast ning õppida tundma oma uusi sõpru,” lausus ta.

Darboe avaldas tänu inimestele, kes on aidanud tal jõuda esimeste sammudeni profikarjääris. “Jääb sõnadest puudu, et väljendada oma tänulikkust mu koduklubile, Real de Banjulile, kes mind Gambias märkasid ning minuga töötasid.”

“Paide Linnameeskond on hästi üles ehitatud ning tugeva struktuuriga klubi, millel on suured sihid. Ootan väga, et saaksin aidata oma oskuste ja tööga meie nüüdseks ühiste eesmärkide poole liikuda,” lisas ta.

Paide Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams: “Foday on üks nendest mängijatest, kes läbi meie koostöö Real Banjuliga Paidesse saabus. Ta on mitmekülgne mängumees, kes suudab väljakul katta erinevaid positsioone. Tal on head kaitsvad omadused ning tänapäevase jalgpallurina on ta enesekindel palliga tegutsedes. Tere tulemast meeskonda, Foday!”

Darboe hakkab Paides kandma särginumbrit 4.