Paide Linnameeskond alustas koostööd Baltic Restaurants Estoniaga, kellest sai klubi esindusmeeskonna toitlustuspartner.

Baltic Restaurants Estonia on suurim toitlustusteenuste osutaja Eestis, mis teenindab igapäevaselt 183 erinevas toitlustuskohas.

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: “Kui tavainimesele on mitmekesine värske toit mõnusa enesetunde ja tugeva füüsilise ning vaimse tervise alustala, siis tippsportlastele on toit kütus, mille kvaliteedis ei ole võimalik mingeid järeleandmisi teha. Just seetõttu on mul suur rõõm teatada, et klubi toetajatega on liitunud Baltic Restaurants, kes toitlustusmaastikul on tuntud eelkõige kui kõrge kvaliteediga toidu eestkõneleja ja südamega toitlustaja. Tere tulemast ja kogu esindusmeeskonnale bon appetit!”

Baltic Restaurants Estonia tegevdirektori Aaro Lode sõnul on nad osa kogukonnast ning nende jaoks on oluline anda tagasi. “Samuti ei tee me lihtsalt süüa vaid arendame ka toidukultuuri ning tervislikku eluviisi. Sportlaste toitlustamine on omaette valdkond, kus menüü koostamisel on vaja teadmisi ja kogemusi, mida oleme oma 30 aastase tegutsemisaja jooksul saanud koguda nii Audentese Spordigümnaasiumis kui ka näiteks Arte Gümnaasiumi Jalgpalliakadeemias lastele süüa tehes,“ rääkis Lode.

Baltic Restaurants Estonia töötab kaubamärkide Chat, Restart, Daily, Noonbox, Take Off ja Subway all.

Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskond mängib jalgpalli Premium liigas alates 2009. aastast ning on viimasel neljal hooajal mänginud UEFA eurosarjades. 2022. aastal võideti esmakordselt Evald Tipneri karikas ning 2023. aastal Superkarikas.