Paide Linnameeskond U21 pidi Esiliiga B 3. voorus leppima kaotusega, kui võõrsil jäädi 0:2 alla Viimsi JK. Hoolimata avapoolaja domineerimisest, jäid meie poolt väravad löömata. Head võimalused skoori avamiseks olid nii Kevor Palumetsal kui Kristjan Peldil.

Kohe teise poolaja alguses sai Siim Aer väga lihtsalt antud teise kollase kaardi ja vähemuses oli juba raske. Võõrustajad otsustasid mängu kohtumise 70. ja 71. minutil, kui kirja saadi ava-ja võiduvärav.

Kohtumises tegid Esiliiga B debüüdi Paide särgis 16-aastased Kevin Joshua Kanne ja Gregor Pruual.

Esmaspäeval, 8. juunil sõidab Paide Linnameeskond U21 Haapsallu, et kohtuda Läänemaa JK.

Paide LM U21 koosseis: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Kevin Metso (58. Gregor Pruual), Bruno Souza Caprioli (63. Kevin Kärp), Kristjan Kurim (74. Rait Õlge), Ander Ott Valge, Siim Aer, Rasmus Kallas, Jaagup Luts (70. Kevin Joshua Kanne), Kevor Palumets.

Varus: Marten Ritson, Kevin Kärp, Rait Õlge, Gregor Pruual, Kevin Joshua Kanne.