Teist mängu järjest lõpetas Paide Linnameeskond U21 kodupubliku ees suureskoorislise võiduga. Esiliiga 5 vooru järelpeetavas kohtumises alistati Tartu JK Tammeka U21 seisuga 8:2.

Ründaja Kristofer Piht sai oma hooaja teises mängus U21 eest kirja kübaratriki! Kaks väravat lisas omaltpoolt Sander Sinilaid ning ühe värava lõid Kristjan Pelt, Siim Aer ja Marten Henrik Kelement.

Paide LM U21 avas kohtumises skoori juba 3 minutil, poolajale mindi seisult 5:0. Teisel kolmveerandil löödi vastaste võrku veel kolm tabamust, millele külalised Tartust vastasid kahega.

Teisel poolajal tegi Paide LM U21 eest debüüdi Esiliigas 18-aastane väravavaht Mait Markus Hanson.

Esiliiga tabelis hoiab Paide LM U21 25 punktiga kolmandat positsiooni, jäädes teisel kohal paiknevale JK Tallinna Kalevist maha kolme ning tabeliliidri Maardu Linnameeskonnale seitsme punktiga.

Meie poisid mängivad taas kodus kolmapäeval, 28. juulil kui kell 19.30 algavas kohtumises tuleb vastaseks Tartu JK Welco.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Kristofer Piht, Martin Kase, Sander Sinilaid, Siim Aer, Jaagup Luts, Kevin Metso, Marten Henrik Kelement, Kevor Palumets.

Varus: Mait-Markus Hanson, Matrix Einer, Rasmus Kallas, Sander Soo, Kevin Joshua Kanne.