Paide Linnameeskond korraldas Evald Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis korraliku väravatesaju, kui külla sõitnud Põhja-Tallinna JK Volta alistati seisuga 13:0. Kohtumises sai viis väravat kirja Yann Michael Yao, kaks lisasid juurde Patrick Sylva, Sander Sinilaid ja Muhammed Sanneh, ühe Andre Frolov ja Karl Mööl.

Esiliiga B-s mängivale Voltale tegi Paide esimese tormihoiatuse juba kohtumise 5. minutil, kui kapten Andre Frolov viis kodumeeskonna juhtima, poolajale mindi juba seisult 4:0.

Teisel kolmveerand tunnil jätkas Paide 109 pealtvaataja ees selge domineerimisega, kus külalised lasid oma väravavõrku sahistada veel üheksal korral, neist viis sündisid mängu viimase kümne minuti jooksul. 13:0 võit on tõsiasi ja siit on hea edasi minna lühikesele koondisepausile.

Paide: Mattias Sapp, Muhammed Sanneh, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga Barruetabena, Siim Aer (46. Karl Mööl), Sören Kaldma (46. Bruno Souza Caprioli), Andre Frolov, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Edgar Tur, Patrick Sylva (46. Tanel Neubauer). Varus: Mait Toom, Rait Õlge.