Paide Linnameeskond teenis tabelisse punktilisa, kui kodupubliku ees alistati külla sõitnud Narva Trans 4:0.

23. minutil andis Hindrek Ojamaa pika ja täpse tsenderduse kasti. Adressaadiks ei keegi muu, kui Henri Anier, lahendades olukorra 1:0. Mõned minutid enne poolaja lõppu oli duo Ojamaa/Anier taas tegudel, kui Anier realiseeris kindlalt Ojamaa teenitud penalti. Selle tabamusega tähistas meie ründaja oma hooaja 20. väravat, tõustes Premium liiga üldtabelis väravalööjate tippu.

Teisel poolajal sahistas Paide Narva võrke veel kahel korral. Esmalt andis vahetusest mängu sekkunud Hadji Drame hea tsenderduse, mis leidis Andre Frolovi, kes omakorda kuuelt meetrilt palli peaga võrku saatis. Teist mängu põhikoosseisus alustanud Kristjan Pelt pani 86. minutil kohtumisele punkti, lüües nurgalöögi järgsest olukorrast oma hooaja esimese värava.

Peale lühikest koondisepausi on Premium liiga taas tagasi 17. oktoobril, kui Paide Linnameeskond võõrustab FC Florat.