Paide Linnameeskond alistas hooajaeelses treeningmängus Pärnu Vapruse 2:0, skoori tegid Kaimar Saag ja Kevor Palumets.

Klubide kokkuleppel mängiti 2×40 minutit ning kohtumist kontrollis algusest lõpuni Paide. Tugeva surve tulemusena lõi Deabease eeltöö järel Kaimar Saag 23. minutil 1:0, head võimalused jäid avapoolajal kasutamata hollandlasel endal ja Siim Lutsul. Pärnu, kus tänavu pallivad ka Linnameeskonna endised raudvarad Sander Sinilaid ja Martin Kase omas samuti paari momenti ja korra pidi Mihkel Aksalu vastaste lähilöögi tõrjuma.

Pärnu parim šanss tuli teise poolaja alguses, kus Ronaldo Tiismaa sai Paide kaitsjatest läbi, kuid teele saadetud pall lendas Aksalu poolajal välja vahetanud Ebrima Jarjust ja väravast selgelt mööda. Vastastele oli Paide tugev pressing liiast – nii kui meie mehed palli kaotasid, võideti see enamasti väga kiirelt tagasi.

Linnameeskonna värskeim täiendus Robi Saarma omas hiilgavat šanssi teine värav lüüa, kui üks-üks olukorras jäi peale Pärnu väravavaht. Hetk hiljem oli seis 2:0, kui karistuslöögi 17 meetrilt realiseeris osavalt Kevor Palumets.

Teisel poolajal tehti hulgaliselt vahetusi, mis paistsid Pärnu mängurütmi häirivat enam kui Paide oma – suurepärane võimalus skoorida oli Bubacarr Tambedoul, kuid tema pealöögi mõnelt meetrilt tõrjus väravavaht korneriks. Seejärel lõi Ebrima Singhateh eeltöö järel napilt mööda Kristofer Piht.

Lõppskoor seega 2:0 ja uuel nädalal juba uued väljakutsed – reedel sõidab esindusmeeskond Soome, et laupäeval 22. jaanuaril pidada Seinäjokil maha treeningmäng Soome Veikkausliiga mulluse pronksimeeskonna SJK-ga.

Paide LM: Mihkel Aksalu (41. Ebrima Jarju), Joseph Saliste (57. Kevin Metso), Rasmus Kallas, Kristjan Pelt, Edgar Tur (57. Siim Aer), Kevor Palumets (57. Marten Henrik Kelement), Karl Mööl (50. Andre Frolov), Herol Riiberg (41. Robi Saarma), Deabeas Owusu Sekyere (50. Ebrima Singhateh), Siim Luts (50. Bubacarr Tambedou), Kaimar Saag (41. Kristofer Piht).