Linnastaadionile kogunenud 332 pealine publik nägi tõelist väravapidu, kui Paide Linnameeskond alistas selle hooaja suurima võidu toel Viljandi Tuleviku 6:0! Kõik hästi ja veel pareminigi.

Paide viis juhtima 30. minutil Alassana Jatta, kelle jaoks see oli hooaja kuuendaks väravaks. Teisel kolmveerandtunnil läks aga tõeliseks väravatesajuks lahti. 59. minutil lõi Yann Michael Yao 2:0, kolm minutit hiljem sai oma hooaja esimese värava kirja Karl Mööl. 73. minutil sahistas vastaste väravavõrku vahetusest mängu sekkunud Ander Ott Valge, kelle jaoks see oli samuti hooaja esimeseks väravaks. 77. minutil tõi tabloole 5:0 eduseisu Sander Sinilaid ning 88. minutil pani Valge iluvärav I-le kauni punkti.

Paide tõusis tabelis uuesti Kaljust mööda kolmandale kohale ja võõrustab kolmapäeval 19. juunil kell 19.00 FC Kuressaaret.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Sören Kaldma, Andre Frolov, Sander Sinilaid (77. Joel Kokla), Yann Michael Yao (75. Vladislav Zanfirov), Alassana Jatta, Tarmo Neemelo (67. Ander Ott Valge).
Varus: Mattias Sapp, Vladislav Zanfirov, Tanel Neubauer, Joel Kokla, Ander Ott Valge.

Paide Linnameeskond – Viljandi JK Tulevik  6:0 (1:0)
30. Alassana Jatta, 59. Yann Michael Yao, 62. Karl Mööl, 73., 88. Ander Ott Valge, 76. Sander Sinilaid

Väravasöödud: 30. x, 59., 88. Kristjan Pelt, 62., 76. Andre Frolov, 73. Karl Mööl
Hoiatused:
Mänguolud: +17, vahelduva pilvisusega kergelt tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.