Fotod: Liisi Troska

Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 3. voorus FC Flora 2:1, lõpetades tiitlikaitsja vastu enam kui kaheksa aasta pikkuse võiduta seeria.

Meistriliiga ajaloos vaid korra, 2015. aasta novembris FC Florat võitnud Paide alustas lohakalt ja ebakindlalt ning juba 3. minutil viis Danil Kuraksin külalised 1:0 juhtima.

Paide sai kodupubliku ees viigivärava kätte 31. minuti nurgalöögist, kui otsustavalt tegutses talvine täiendus Nikita Baranov, lüües Robi Saarma kornerist Linnameeskonna särgis oma esimese värava.

Teisel poolajal oli Paide ülekaal mäekõrgune ja üks ohtlik rünnak järgnes teisele. Otsustavad hetked leidsid aset 77. minutil, kui Markus Soomets tõmbas trahvikastis maha Herol Riibergi. Penaltit asus lööma eelmises mängus eksinud Robi Saarma, kelle närv oli kindel ning pall maandus Evert Grünvaldi võrgus. Saarma jaoks oli see juba tänavuseks neljandaks väravaks.

Kolme vooru järel on Paidel täisedu 9 punkti. Pärast koondisemängu, 31. märtsil ollakse Sportland Arenal vastamisi liidrikohta jagava FCI Levadiaga.

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora 2:1 (1:1)