Paide Linnameeskond võõrustas teises hooajaeelses kontrollmängus Soome Veikkausliiga mullust kuuendat Inter Turkut, lõpptulemuseks oli suureskooriline 3:3 viik.

Kuigi külalised alustasid paremini, haaras Paide jalgpalliliidu hallis mänguohjad enda kätte. Bubacarr Tambedou pääses soomlaste väravavahiga silmitsi, kuid gambialase löök läks aia taha. 12. minutil andis Joseph Saliste hea söödu Robi Saarmale, kes avas skoori.

Interi viigivärav tuli 27. minutil, mil Luka Kuittinen oli nurgalöögi järel mees õiges kohas. Vaheajale mindi siiski Paide eduseseisus – külaliste riskantse tegutsemise oma trahvikasti ees kasutas külmavereliselt ära Saarma.

Teist poolaega alustas Paide lohakalt ning soomlased võtsid pakutu kandikul vastu. Paremalt äärelt kaotatud pall jõudis kiirelt trahvikasti, kust lõuna-aafriklane Darren Smith selle vaevata võrku saatis. 57. minutil lõi Kuittinen oma teise värava taaskord standardolukorrast ja Inter juhtis 3:2.

Teise kolmveerandtunni edenedes sai Linnameeskond mängu sisse ning jahtis innukalt viigiväravat. 64. minutil oli Siim Lutsul hea võimalus, kuid vanameister tegutses kastis loiult ja Inter mees likvideeris ohu. 81. minutil kombineerisid Paide mehed aga eeskujulikult – Andre Frolov andis hea söödu penaltipunkti suunas, kust Dimitri Jepihhin kauni löögiga palli võrku saatis.

Paide järgmiseks vastaseks on Liivimaa Taliliiga raames juba kolmapäeval 24. jaanuaril lätlaste FK Liepaja. Kell 11.00 algavast mängust on ka otseülekanne.

Paide LM: Mihkel Aksalu, Karl Mööl, Dehninio Muringen, Abdul Razak Yusif, Joseph Saliste, Predrag Medic, Herol Riiberg, Daniel Luts, Robi Saarma, Thomas Agyepong, Bubacarr Tambedou.

2. poolaja koosseis: Karl-Romet Nõmm, Andre Frolov, Gerdo Juhkam, Nikita Baranov, Robin Kane, Silver Alex Kelder, Oskar Hõim, Sten Jakob Viidas, Siim Luts, Dimitri Jepihhin, Kristofer Piht.