Sportland Arenal toimunud Paide Linnameeskonna ja Tallinna JK Legioni omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Võrdne-võrdsega kohtumises haaras juhtohjad enda kätte Paide, kui 4. minutil Joseph Saliste söödu järel suunas Henri Anier üle puusa palli värava vasakusse nurka.

Haaravas lahingus Legion allahindlust ei teinud, ning vaid väravasuul seisnud Mattias Sapi head tõrjed ja positsiooni valik hoidisid avapoolajal seljataguse puhtana.

Teise poolaja alguses pääses Anier kohe ohtlikult löögile, ent vastaste puurilukk oli jaol. 61. minutil tegi Sapp Sander Puriga 1:1 olukorras kastis vea, mis päädis Legioni penaltiga. Nikita Andreevi löök jäi Sapil aga tõrjumata, ning 1:1 viigiseis oli tablool juba tõsisasi.

76. minutil oli Paidel hea võimalus minna juhtima, kui Sekou Amadou Camara pääses kastis peaga löögile, jätkuolukorras püüdis palli väravasse saata täna Premium liigas Paide särgis debüüdi teinud 21- aastane Ghana mängija Ishaku Konda, ent löök tabas posti.

Järgmisena ootab Paidet ees 10. aprillil kodumäng FC Kuressaarega.

Paide: Mattias Sapp, Joseph Saliste,Abdul Razak Yusif, Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Karl Mööl,Sergei Mošnikov (46. Sander Sinilaid), Andre Frolov, Siim Luts (33. Kevin Kauber), Hadji Drame (69. Sekou Camara), Henri Anier.

Varus: Mihkel Aksalu, Martin Kase, Sander Sinilaid, Sekou Camara, Siim Aer, Kevin Kauber, Kevor Palumets.