Paide Linnameekond sai Premium liiga 26. voorus magusa võidu, alistades ligi kahe-aastase vaheaja järel Tartu Tammeka kodupubliku ees 2:1!

Ander Ott Valge viis Paide juba 6. minutil juhtima ja kapten Andre Frolov duubeldas meie eduseisu 31. minutil pärast Yann Michael Yao head tsenderdust. Külalised tulid teisel poolajal mängu tagasi tänu penaltile – kuigi Andrea Liotti suutis Tristan Koskori löögi tõrjuda, oli Koskor ise esimesena jaol ja koksas palli võrku.

Paidel oli 69. minutil võimalus pinge maha võtta, kui Yao teenis penalti. Mees läks ise lööma, kuid sooritus oli kehva ja vastaste puurivaht Pechter võttis selle ära. Kogu teise poolaja käis armutu heitlus – pall käis Paide väravaraamides kolmel korral, omad head võimalused olid ka meie meeskonnal. Lõpuks kõlas vabastav lõpuvile ja 2:1 võit oli tõsiasi! Viimati suutsime Tammekat võita 2016. aasta septembris.

Tänu ülimagusale võidule vähenes vahe Tammekaga vaid kahele silmale, neljas koht ja Narva Trans on 9 punkti kaugusel. Pärast koondisepausi sõidame 15. septembril külla Tallinna Kalevile.

Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 2:1 (2:0)