Premium liiga järelpeetavas voorus alistas Paide Linnameeskond võõrsil Henri Anieri ja Hadji Drame väravatest Tartu Tammeka 2:0.

Käesoleval hooajal esimest korda kohtunud Paide ja Tartu vastasseis kulges Paide kontrolli all, kus võõrustavale meeskonnale suurt sõnaõigust ei antud.

11. minuti avaväravale tegi hea eeltöö kapten Andre Frolov kelle sööt leidis Henri Anieri. Ründaja pääses paari sammuga jooksu ning ilusa postipõrkega maandus pall väravasse.

56. minutil võttis Hadji Drame Tammeka kaitsjalt palli, tõusis kastini ning virutas sealt ca 15 meetri pealt palli mõnuga väravasse.

Mängu lõpus oli Dramel veel hea võimalus iluväravaks, ent vasakult küljelt teele pandud pommlöök tabas posti.

Kuigi vastastel oli paar võimalust mängu jooksul skoori avamiseks, jäi meie puurilukk Mihkel Aksalu üle mängimata.

30. juunil algusega kell 20.00 ootab Paide Linnameeskonda ees A. Le Coq Arenal FC Flora!

Paide: Mihkel Aksalu, Edgar Tur, Abdul Razak Yusif, Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Kevor Palumets (73. Matrix Einer), Karl Mööl, Andre Frolov (81. Sander Sinilaid), Hadji Drame, Deabeas, Henri Anier (78. Raimond Eino).

Varus: Mattias Sapp, Martin Kase, Sander Sinilaid, Raimond Eino, Matrix Einer, Siim Aer, Jaagup Luts.