Paide Linnameeskond pidi pärast viienädalast MM-pausi tunnistama äsja eurosarjast pudenenud FCI Levadia 4:0 paremust.

Kadrioru staadionil toimunud mängus muukis kodumeeskond Paide kaitse lahti 18. minutil, mil skoori avas Gando. Avapoolaeg oli Paide jaoks üks ebaõnnestumiste jada – kaitse ei pidanud, pressing ei toiminud ja pigem tuli õnnelik olla, et Harini ja Roosnupu väravatest mingi vaheajale ainult 0:3 kaotusseisus.

Teisel poolajal tõi Zahovaiko Lilanderi ja Yann Yao asemel sisse noorukesed Kristofer Pihti ja Henri Välja ning mäng oli hoopis teist nägu. Eks omajagu oli selles süüdi ka tõsiasi, et hiljuti Euroopa Liigas Dundalkile alla jäänud Levadia võttis jala gaasipedaalilt maha. Esimesel üleminutil lõi ukrainlane Debelko lõppskooriks 4:0.

Paide jätkab 20 silmaga kuuendal kohal ja võõrustab nädala pärast 29. juulil FC Kuressaaret.

Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond  4:0 (3:0)
18. Gando, 37. Jevgeni Harin, 44. Mark Oliver Roosnupp, 90+1. Roman Debelko

Hoiatused: 80. Muamer Svraka – 75. Sander Sinilaid, 78. Sören Kaldma, 80. Samson Iyede, 87. Tarmo Neemelo
Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.