Paide Linnameeskond jätkas Premium liiga 30. voorus oma halastamatut seeriat tabeli teise poole meeskondade vastu, alistades Viljandi Tuleviku kindlalt 4:0. Teist mängu järjest lõi kaks väravat Sander Sinilaid, jala said valgeks ka Ander Ott Valge ja Yann Michael Yao.

Avapoolajal kulus Paidel külaliste viiemehelise kaitseliini murdmiseks 41 minutit, mil Sinilaid lõpuks kastist palli Viljandi võrku saatis. Teisel poolajal tabas Sander Posti hoolealuseid kohe külm dušš, sest Ander Ott Valge duubeldas Paide eduseisu juba 15. sekundil.

Kiirest 2:0 väravast Tulevik enam ei kosunud ja Paide veeretas pingevabalt mängu võidusadamasse. Hea soolovärava lõi Yann Michael Yao ning oma teise tabamuse lisas Sinilaid. Seejuures on nii Sinilaid, Valge kui ka Yao nüüd kõik löönud tänavu Premium liigas 9 väravat.

Paide tõusis mõneks tunniks tabelis suisa teisele kohale, möödudes punktiga Levadiast, kuid nood said siiski koduplatsil raske 1:0 Narva Transi üle ja nii on Paide 30 vooru järel endiselt kolmas. Paide rekordiline punktisaak aina kasvab ja nüüd on Linnameeskonnal koos juba 65 silma. Levadia on 67 punkti peal, kaks mängu vähem pidanud Floral on liidrina 69 punkti ja samuti kaks mängu vähem pidanud Kaljul neljandana 58 punkti.

Tänavuse hooaja üks märksõna on Paide jaoks olnud suurepärane kindlus tabelis 5.-10. kohal paiknevate meeskondade vastu – pärast tänast võitu Viljandi üle on 21 sellise mängu saldoks 19 võitu ja 2 viiki!!!

Järgmisel pühapäeval ootab Paidet ees külaskäik piirilinna, kus vastaseks on Narva Trans, 6. oktoobril võõrustame aga Nõmme Kaljut.

Paide LM: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Edgar Tur, Bruno Caprioli, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Henri Välja, Ander Ott Valge.
Varus: Mattias Sapp, Siim Aer, Kristjan Pelt, Sören Kaldma, Kristofer Piht.