Meie mehed võitlesid Pärnu Rannastaadionil UEFA Konverentsiliiga 1. eelringi mängus suurepärase 1405 pealtvaataja ees Wroclawi Slaskiga kõvasti, kuigi lõpuvile kõlades tuli vastu võtta 1:2 kaotus, sõidame 15. juulil Poola kordusmatšile teadmisega, et kõik on võimalik ja revanš ei ole kaugel!

Kohtumise favoriit Slask alustas kohe teravalt ja tormiliselt, meie mehed püsisid kindlalt kaitses ja supervõimetega Mihkel Aksalu tegi mitu suurepärast tõrjet, et hoida puur puhtana. Slaskil kulus 67. minutit, et lahti muukida lõpuks meie väravasuu. 77. minutil ei jätnud Paide vastust võlgu. Nurgalöögist pääses Paide kahel korral pealelöögile, kui esimesel korral oli vastaste väravavaht jaol, siis teisele pallile oli Abdul Razak Yusif osavalt vahel ning pall lendab väravasse. Protokolli märgiti siiski Slaski omavärav.

Viigivärava järel asusid vastased taas maruliselt ründama, mis kahjuks tõi edu, kui nurgalöögi järgsest olukorrast pall meie väravasse lendas.

Hoolimata sellest, et koduväljakul tuli vastu võtta 1:2 kaotus, on korduskohtumisel kõik võimalik! Järgmisel nädalal 15, juulil sõidab Paide Slaski koduväljakule, et sealt võtta revanš!

Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Ragnar Klavan (71. Hadji Drame), Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Andre Frolov, Abdul Razak Yusif, Karl Mööl, Siim Luts (90. Deabeas Owosu Sekyere), Henri Anier, Edgar Tur (90. Kristofer Piht).

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Kristofer Piht, Hadji Drame, Martin Kase, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov, Siim Aer, Rasmus Kallas, Deabeas Owosu Sekyere, Kevor Palumets.