Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 9. voorus kolm võidupunkti, alistades Gerdo Juhkami ja Robi Saarma väravatest Tallinna Kalevi 2:0.

Viimati 2022. aastal Kalevit meistriliigas võitnud Paide kontrollis avapoolaja sündmusi, kuid rünnakute lõpetamisel oli sihik sageli paigast ära. 38. minutil jäi Kalev Taavi Jürisoo punase kaardi järel kümnekesi ning viis minutit hiljem saatis Juhkam Saarma nurgalöögi järel palli peaga väravasse.

Teisel poolajal kodumeeskonna selge ülekaal jätkud ning Saarma hooaja kaheksas värav kindlustas lõppseisuks 2:0.

Juba kolmapäeval 8. mail võõrustab Paide Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis Nõmme Kaljut, järgmiseks liigamänguks on 12. mai külaskäik Nõmme Unitedi juurde.

Paide Linnameeskond – JK Tallinna Kalev 2:0 (1:0)
43. Gerdo Juhkam, 61. Robi Saarma

Hoiatused: 41. Dimitri Jepihhin, 90+2. Herol Riiberg – 42. Daniil Sõtšugov, 74. Tristan Toomas Teeväli
Eemaldamine: 38. Taavi Jürisoo

Paide: Ebrima Jarju, Karl Mööl, Nikita Baranov, Gerdo Juhkam (70. Hindrek Ojamaa), Predrag Medic, Oskar Hõim (61. Daniel Luts), Thomas Agyepong, Andre Frolov (61. Joseph Saliste), Henrik Ojamaa, Dimitri Jepihhin (61. Herol Riiberg), Robi Saarma (66. Siim Luts).
Varus: Mihkel Aksalu, Abega Enyang Ngu, Matrix Einer, Silver Alex Kelder.

Kalev: Oskari Forsman, Daniil Ševjakov (68. Hugo Palutaja), Kaspar Laur, Georg Pank, Daniil Sõtšugov, Marek Kaljumäe (83. Enriko Kajari), Sander Sinilaid (59. Aleksander Švedovski), Tristan Toomas Teeväli, Taavi Jürisoo, Vadim Mihhailov (83. Joosep Põder), Ats Purje (68. Onni Suutari).
Varus: Sander Liiker, Martin Tomberg, Evert Talviste, Kenlou Laasner.