Paide Linnameeskond alustas Premium liiga hooaega 3:0 võiduga Pärnus, kus sealse Vapruse vastu olid teisel poolajal täpsed Robi Saarma, Siim Luts ja Dimitri Jepihhin.

Esimese vooru mäng tõi Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakule ligi pooletuhande pealise publiku, kelle kurvastuseks külalised kodumeeskonnale suurt sõnaõigust ei andnud. Kuigi avapoolaeg lõppes 0:0 viigiseisul, oli Paide selgelt aktiivsem pool, surudes Vapruse sügavasse kaitsesse. Parim võimalus skoori avamiseks oli Florast talvel Paidesse siirdunud Henrik Ojamaal, kuid Ott Nõmm suutis lähilöögi jalgadega tõrjuda.

Teisel mängupoolel kruttis Paide teravust juurde. Pikalt olukorda vaadanu VAR-i kullisilm tuvastas Pärnu trahvikastis käega mängu ja 56. minutil avas Robi Saarma penaltist skoori. Kuigi endisel Linnameeskonna ründajal Kevin Kauberil avanes peagi hiilgav viigivõimalus, mis külaliste õnneks päädis kõrgelt üle Ebrima Jarju värava lennanud palliga, läks Paide peagi oma teed.

73. minutil mängis Thomas Agyepong kiirusega vastase üle ning terava söödu realiseeris oskusliku kohavalikuga Siim Luts. Teine värav võttis Vapruse meestelt viimasegi lootuse ja seitsmendal üleminutil vormistas 18-aastane debütant Dimitri Jepihhin lõppseisuks 3:0.

Paide esimene kodumäng kodusel kunstmurul toimub nädala pärast 10. märtsil, mil Järvamaale sõidab Premium liiga debütant Nõmme United. Pall pannakse Paides mängu kell 12.30.

Pärnu JK Vaprus – Paide Linnameeskond 0:3 (0:0)