Paide Linnameeskonna kaotuste seeria Premium liigas venis kolmemänguliseks, sest kodupubliku ees tuli 21. voorus tunnistada FC Flora 3:0 paremust. Kõik väravad lõi soomlane Sakari Tukiainen.

Paide ridades tegi debüüdi 19-aastane venelane Roman Starikov, teist mängu järjest oli mängukeelu tõttu eemal meeskonna parim väravakütt Vjatšeslav Zahovaiko. Külalised olid uue peatreeneri Argo Arbeiteri juhendamisel teravad ning kontrollisid avapoolaega.

Võrreldes pühapäevase 1:7 hävinguga Kadriorus, mängis Paide palju meeskondlikumalt ning taga null püsis 33. minutini. Siis jäädi Flora lühikeselt lahti mängitud nurgalöögi olukorras aga magama ning Tukiainen avas mõnelt meetrilt skoori. Neli minutit hiljem oli soomlasel uuesti põhjust rõõmustamiseks, kui seekord vasakult äärelt tulnud palli ta taaskord värava ees võrku lükkas.

Paidel oli hea šanss vahaeaja eel mängu uut põnevust tuua, kuid Varendi ja Jevdokimov ei suutnud 2-1 olukorda väravaga lõpetada. Teise poolaja alguses lõi Tukiainen seisuks juba 3:0 ning mäng hakkas rappa kiskuma. Varendi rumal viga trahvikastis kinkis vastastele penalti, kuid Kert Kütt suutis Jürgensoni kehvapoolse 11 meetri karistuslöögi tõrjuda.

Kolmeväravalises eduseisus muutus Flora lohakaks ning Paide sai mängu sisse. Paraku olid seekord rünnakute lõpplahendused tihtilugu üle mängitud ning vastast kaitsjad tegid mitu olulist blokki. 78. minutil ei suutnud Mait Toom püüda Jevdokimovi lööki, esimesena oli jaol vahetusmees Marten Saarlas, kelle poolt teele saadetud lähilöök raksatas aga posti.

0:3 kaotus venitas Paide nulliseeria kolmemänguliseks. Ees ootab nüüd väga oluline karikamäng, sest teisipäeval 2. augustil kell 19:00 võõrustame linnastaadionil 2. liigas mängivat Nõmme Unitedit. Võitja pääseb karikasarjas 32 hulka. Järgmiseks Premium liiga mänguks on 7. augustil kell 19:00 Hiiu staadionil kohtumine Nõmme Kaljuga.

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora  0:3 (0:2)