Esindusmeeskond pani kauni punkti meie laste jalgpallilaagrile alistades selle hooaja publikurekordi, 513 silmapaari ees, külla sõitnud JK Tallinna Kalev 4:0.

Paide tegi Kaleviga asjad kiirelt selgeks esimese veerandtunniga. Esmalt viis kodumeeskonna juhtima 8. minutil Edrisa Lubega, kes kerge chipiga palli üle Karl Andre Vallneri pea väravavõrku saatis. 14. minutil oli täpne kapten Andre Frolov, kes oli osaline ka Paide kolmandas väravas, kui Edrisa Lubega 16. minutil palli võrku saatis. 81. minutil vormistas lõppseisu 4:0 Karl Mööl suunates Edgar Turi söödu väravaks.

Tänases kohtumises tegi liigadebüüdi Paide särgis 19-aastane väravavaht Mattias Sapp, kes avapoolaja lõpuminutitel tegi hiilgava tõrje kui suunas vastase palli üle väravalati.

Premium liiga 17. voor viib Paide Linnameeskonna laupäeval, 15. augustil Viljandisse, et sealt võtta maikuus koduväljakul saadud kaotuse revanši. Mängule väljub ka meie fännibuss. Täpne info juba nädala algul.

Paide LM: Mattias Sapp, Edgar Tur (86. Siim Aer), Kristjan Pelt, Martin Kase, Karl Mööl, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov, Kevin Kauber (71. Mikel Gurrutxaga), Siim Luts (86. Kevor Palumets), Edrisa Lubega.
Varus: Marten Ritson, Mikel Gurrutxaga, Joel Kokla, Ander Ott Valge, Siim Aer, Kevor Palumets.